mecz kontrolny z Odra Radnica

W ostatnią niedzielę przetestowaliśmy nasze boisko, warunki do grania nie były najlepsze, ale na szczęscie to jeszcze przed pracami nad przygotowaniem do rundy rewanżowej. Mecz miał dwa oblicza w pierwszej połowie spokojna gra naszej drużyny i wynik do przerwy 3:1. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów w naszej obronie chociaż na usprawiedliwienie dodam, że z powodów braków kadrowych na tym spotkaniu graliśmy z głębokimi rezerwami na kilku pozycjach. Druga połowa to już zupełny "popis" naszych defensorów. Przegrywamy ją 0:6 a cały mecz 3:7. Aby nie rozdrapywać ran po tym 45 minutowym blamażu napiszać wystarczy, że obrońcy sprokurowali 4 karne dla naszych gości a stoper dołożył kilka strat, po których wpadły bramki. Mama nadzieję, że pozwoli to trenerowi wyselekcjonować na zbliżajace się mecze w A klasie odpowiednią linię obrony.